Kontaktní a identifikační údaje

Identifikační údaje firmy

PROFI PLOTY, s.r.o.

Fakturační adresa (sídlo firmy):

Nádražní 601/159, 702 00 Ostrava-Přívoz

IČ: 02624265     DIČ: CZ02624265

Číslu účtu: 107-6661420237/0100

Doručovací adresa (výdejní místo):

Na zámčiskách 912/52,  724 00, Ostrava-Stará Bělá

Kontaktní osoby

Jednatel společnosti

Lubomír Jamrož

Tel: +420 603 831 556

E-mail: jamroz@profiploty.eu

Obchodní zástupce

Lukáš Janošec

Tel: +420 733 739 300

E-mail: info@profiploty.eu

Historie firmy Profi Ploty, s.r.o.

Jsme českou výrobní, stavební, zámečnickou a montážní firmou založenou v roce 2014 společníky s dlouholetými zkušenostmi v oboru výstavby oplocení od roku 1994. Specializujeme se na komplexní výstavbu plotů od jejich návrhů po realizaci a následný servis.

Širokou škálou nabízených druhů oplocení z nejrůznějších materiálů v maximální možné kvalitě a férovým přístupem k zákazníkům naplňujeme naši vizi, být profesionály!

Naše plotové systémy jsou vhodné pro oplocení rodinných domků, firemních objektů, sportovišť, parků a zahrad i v nestandartních podmínkách na svažitých pozemcích apodobně. Díky vlastní zámečnické dílně a vývojovému středisku jsme schopni flexibilně realizovat i atypická řešení oplocení a nabízet i další zámečnickou výrobu se širokou škálou záběru.

  • Mezi naše další činnosti, patří pokládka zámkových dlažeb včetně dodávky materálu a odvodnění.
  • Šíři sortimentu doplňují drátěné, dřevěné, betonové, plastové a pletivové oplocení, včetně dodávky a instalace garážových vrat.
  • Důležitým bodem pro dobře fungující spolupráci se zákazníkem je bezchybná a rychlá dodávka materiálu či celkové stavby plotu.
  • Samozřejmostí je zpracování cenové nabídky zdarma a konzultace se zákazníkem přímo v místě realizace oplocení nebo v naší vzorkové prodejně v Ostravě.

Výroba našeho oplocení je doplněna o komponenty renomovaných dodavatelů. Hlavním cílem naší společnosti je dosahovat trvale vysoký stupeň kvality našich služeb. Jsme přesvědčeni, že budete s rozsahem, kvalitou a rychlostí našich služeb v oblasti oplocení spokojeni. Naší práci dokládají desítky spolehlivě fungujících instalací oplocení pro firmy, státní instituce i soukromé osoby v České republice.

Nabízíme také spolupráci stavebním, výrobním, montážním i projekčním firmám za oboustranně výhodných podmínek.